Frezarka JD700. Wszystko, co musisz wiedzieć

04-05-2023

Frezarka JD700 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych modelów frezarek, którego odpowiednik najwyższej jakości - potwierdzony certyfikatem CE - znajdziesz w ofercie naszego sklepu w niezwykle przystępnej cenie. Sprawdź, czym się charakteryzuje i za co pokochały go kobiety na całym świecie!

Spis treści
Parametry urządzenia
Moc
Obroty i regulacja
Waga i rozmiar
Sposób obsługi
Zastosowanie
Cena

Cechy i parametry frezarka do paznokci JD700 o mocy 35 W

Frezarka do paznokci JD700 o mocy 35 W to urządzenie idealne zarówno dla początkujących stylistów, jak i dla osób, które zajmują się wykonywaniem profesjonalnego manicure i pedicure na co dzień. Decyduje o tym nie tylko wysoka jakość wykonania produktu oraz jego części zamiennych, ale przede wszystkim parametry techniczne i zastosowane udogodnienia, które wpływają na łatwość i komfort obsługi tego sprzętu. Czym zatem wyróżnia się model JD700 spośród innych dostępnych na rynku urządzeń tego typu?

Optymalna moc

Moc to najistotniejszy parametr większości urządzeń elektrycznych. Jeśli jest zbyt niska, produkt może okazać się zbyt słaby, aby dobrze sprawdzać się w swojej roli. Frezarki o niskiej mocy będą zacinać się podczas pracy z twardym materiałem, a nawet przegrzewać, przez co szybko będą nadawały się jedynie do wyrzucenia. Model JD700 to moc rzędu 35 W, dzięki czemu jest zdolny do pracy z prędkością nawet 30 000 obrotów na minutę. Co oznacza to w praktyce? Przede wszystkim to, że urządzenie bez trudu poradzi sobie nie tylko z miękkimi skórkami, ale również z grubą płytką paznokcia, hybrydą, żelami i akrylami. Umożliwi zatem szybką, komfortową pracę bez problemu zacinania czy przegrzewania.

Grawer na frezarce JSDA JD700

Obroty z funkcją regulacji

Wysokie obroty frezarki to nie wszystko. Osoby początkujące i profesjonaliści będą posługiwali się bowiem różnymi prędkościami, aby dostosować intensywność ścierania do swoich umiejętności oraz oczekiwanych rezultatów. Jeśli dopiero uczysz się posługiwać frezarką, rozpoczniesz od najniższych obrotów, aby nabrać wprawy i "wyczuć" jak działa dane urządzenie. Z kolei osoby z dużym doświadczeniem będą oczekiwały od frezarki większej mocy i prędkości obrotów, która pozwoli im na sprawną pracę. Właśnie dlatego tak istotna dla skutecznego i uniwersalnego produktu jest funkcja regulacji obrotów. W przypadku naszego modelu JD700 mamy do czynienia z prędkością obrotową w zakresie 20-30000 obrotów na minutę, co pozwala na dowolne dostosowanie tego parametru do potrzeb każdego użytkownika.

Waga i rozmiar

Frezarki to urządzenia złożone z bazy o charakterze stacjonarnym oraz przenośnej rączki, która umożliwia wygodną, nieskrępowaną pracę. Jeśli planujesz korzystać z tego produktu w różnych miejscach, istotna będzie dla ciebie waga nie tylko samej rączki, ale i całego sprzętu. Ile waży zatem nasz model JD700? Jedynie 1060 g, przy czym jego rączka to tylko 210 g, których nie poczujesz nawet podczas długotrwałej pracy. Dodatkowo rączka frezarki ma odpowiednią długość i jest wyprofilowana jak pisak, co sprawia, że doskonale leży w dłoni, pozwala na wygodne manipulowanie frezem i dużą dokładność. Całe urządzenie jest zatem praktyczne w transporcie i w użytkowaniu, nie męczy dłoni i umożliwia swobodną pracę.

Komfort obsługi

Frezarka JD700 to dzieło projektantów, którzy doskonale znają potrzeby początkujących i profesjonalistów. Urządzenie jest lekkie i ergonomiczne, posiada dużą moc oraz funkcję regulacji obrotów w bardzo szerokim zakresie tego parametru. Prędkość pracy produktu może być dostosowywana zarówno z poziomu bazy frezarki, jak i dołączonego do niej pedału. Dla pełnej kontroli użytkownik określa, w jaki sposób będzie regulować obroty, dzięki czemu podczas korzystania ze sprzętu nie ma ryzyka przypadkowego przyspieszenia obrotów frezu. Co więcej, końcówki frezarki mogą kręcić się zarówno w prawo, jak i w lewo, a o ich kierunku decyduje osoba trzymająca rączkę urządzenia za pomocą jednego przycisku. Wymiana frezów w modelu JD700 jest niezwykle prosta i wygodna. Nie potrzebujesz żadnego dedykowanego kluczyka, aby usunąć jedną końcówkę i zamienić ją na inną. Rączka produktu wyposażona jest w system twist-lock, co oznacza, że samo przekręcenie frezu blokuje go na miejscu i dba o pełne bezpieczeństwo pracy. W trosce o pełen komfort naszych klientów dołączyliśmy do urządzenia również specjalną podstawkę, na którą możesz odłożyć nieużywaną rączkę bez obaw o jej uszkodzenie.

Możliwości i zastosowanie frezarki JD700

Parametry techniczne frezarki JD700, jej ergonomiczna, komfortowa obsługa oraz dołączone do zestawu frezy sprawiają, że urządzenie to doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy w salonie kosmetycznym, jak i w warunkach domowych. Dzięki regulacji obrotów produkt nadaje się do usuwania stwardniałych niedoskonałości skóry, takich jak nagniotki czy odciski. Korzystając z tego elektrycznego pilnika możesz zatem bez wysiłku wykonać profesjonalny pedicure nawet u najbardziej wymagających klientów. Frezarka jest jednak urządzeniem wielofunkcyjnym, przeznaczonym również do kompleksowego zabiegu manicure. Bez trudu poradzi sobie ze skracaniem i kształtowaniem nawet bardzo grubej płytki paznokcia, usunie najgłębiej osadzone skórki, wyrówna naturalną płytkę, wypoleruje ją i przygotuje do dalszych zabiegów. Model JD700 okaże się nieoceniony podczas stylizowania i usuwania paznokci hybrydowych, żelowych i akrylowych. Pozwoli nawet na wykonanie ozdobnych wgłębień i rowków w naniesionym i utwardzonym żelu. Dzięki temu, że nasze urządzenie jest kompatybilne z uniwersalnymi frezami, możesz stale zwiększać jego funkcjonalność, poszerzając swój komplet o kolejne wysokiej jakości końcówki, czym oszczędzisz swój czas i zagwarantujesz sobie najlepsze rezultaty przy minimalnym wysiłku.

Cena frezarki JD700

Oryginalna frezarka JD700 zyskała popularność i sympatię użytkowników nie tylko ze względu na swoje doskonałe parametry i uniwersalność zastosowań, ale również przez wzgląd na doskonały stosunek jakości do ceny. Oryginalny model JD700 z grawerem na rączce, dostępny w naszym sklepie, pozwoli Ci jednak oszczędzić jeszcze więcej – zarówno na samym sprzęcie, jak i na wymiennych, dodatkowych końcówkach, bez rezygnacji z wysokiej jakości urządzenia i jego funkcjonalności. Nasza frezarka JD700 jest o połowę tańsza niż swój pierwowzór, a jednocześnie posiada identyczne, a nawet lepsze, parametry techniczne oraz te same praktyczne rozwiązania, które wpływają na komfort pracy manicurzystki. Charakteryzuje się także cichą pracą i bardzo stylowym wyglądem, dostępnym w kilku wariantach kolorystycznych. Jeśli szukasz frezarki, której możliwości będą zwiększały się wraz z twoimi postępami i rosnącym doświadczeniem to model JD700 będzie idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu oszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Produkt posiada doskonałe parametry techniczne, przemyślaną konstrukcję i elegancki design. Co więcej, jest dostępny w naszym sklepie w niezwykle atrakcyjnej cenie, a możliwość wyposażenia go w uniwersalne frezy sprawia, że obniżeniu ulegają również koszty jego eksploatacji.