Pyłek Unicorn Effect Profico No. 2

  • Kod: Unicorn Effect Profico No
  • Producent: PROFICO
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena katalogowa: 24,90 zł
  • Rabat: -1,24 zł (5 %)
  • 23,66 zł

Unicorn Effect Profico No. 2

 

Niezwykle drobny pył tworzący magiczną, opalizującą taflę na paznokciach. Stworzysz nim bajeczne zdobienie wpasowujące się w każdą stylizację. Obok takiego efektu nikt nie przejdzie obojętnie. Wyjątkowo przyciąga światło i odbija je tworząc głęboki, spektakularny blask. Na jasnych kolorach tworzy subtelną, różową poświatę, a na ciemnych piękną, zieloną wpadającą w granat luminację. W zależności od kąta naświetlenia zauważysz niezwykłą grę świateł, która jak zorza rozświetli i wzbudzi zachwyt. 

 

 

Efektem Unicorn wyjątkowo podkreśli zdobienia zarówno te dziewczęce jak i eleganckie. Róg jednorożca pokryty pyłkiem zyska magiczną, jak z bajki moc, muszla nabierze nowego wymiaru, a jeśli pokryjesz nim cały paznokieć oczaruje cię jego aura. Doskonale prezentuje się w ślubnych zdobieniach. Możesz pokryć nim wszystkie paznokcie lub przyozdobić jeden lub dwa.

 

 

Możliwości użycia są ogromne, a bajeczny efekt aurory zachwyci każdego. Łatwo się go nakłada, a Twoje manicure zyska nowy, fantastyczny wygląd.

 

 

Efekt najpiękniej prezentuje się na białym lub jasnoróżowym podkładzie oraz na czarnym lakierze hybrydowym.

 

 

 

 

 

Jak stworzyć efekt Unicorn na paznokciach?

 

 

1. Przygotuj paznokcie jak zawsze, nałóż bazę i lakier hybrydowy.

 

 

2. Zaaplikuj Top No Wipe (musi być bez warstwy dyspersyjnej) i utwardź. Szczególnie zwróć uwagę na aplikację przy wale okołopaznokciowym i skórkach.

 

 

3. Odczekaj chwilę i wetrzyj aplikatorem niewielką ilość pyłku.

 

 

4.Usuń nadmiar miotełką.

 

 

5. Zabezpiecz zdobienie topem.