Zestaw LaFemme lakier hybrydowy 6sztuk

  • Kod: Lafemme zestaw lakierów h
  • Producent: LaFEMME
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • Cena katalogowa: 124,90 zł
  • Rabat: -6,24 zł (5 %)
  • 118,66 zł
  • Niedostępny

Zestaw Lakierów Hybrydowych Back To Life firmy LAFEMME

Sześć radosnych i charyzmatycznych odcieni kolekcji Lato 2020 "Back To Life". W zestawie otrzymasz sześć lakierów hybrydowych w cenie pięciu!

Eksplozja żywych kolorów, wolności i energii, który inspiruje Cię do ponownego odkrywania radości bycia razem i optymistycznego spojrzenia na życie.

Beztroska podróż, ucieczka od monotonii, zachęcająca do odkrywania zdumienia w codziennym życiu i jasnego patrzenia w przyszłość.

Back to Life to nowa letnia kolekcja lakierów hybrydowych Non Stop Color™ w formule Ultra HD, paleta charyzmatycznych kolorów, które podkreślają zdecydowaną kobiecość: od żywej żółci przez zmysłową czerwień po eteryczny błękit.

 

Wybór sześciu odcieni które będą prawdziwymi hitami lata! Powróć z nimi do snucia marzeń dzięki jasnym i żywym kolorom - symbolom piękna, elegancji i radości życia

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

KOLORY W ZESTAWIE :