baza do paznokci Base & Top Coat Peel Off UV&LED 8g

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: LaFemme Baza Top peel off
  • Dostępność: Brak Brak
  • 29,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Zamówienie od 80zł - WYSYŁKA GRATIS 

Baza do paznokci  Base & Top Peel Off j

Professionnel Base & Top Peel Off jest wynikiem profesjonalnej i innowacyjnej formuły, która pozwala na modny manicure, a jednocześnie zapewnia łatwość usuwania bez uszkodzenia paznokci. Wystarczy delikatnie podważyć i zdjąć - szybko i wygodnie!

Peel Off Base & Top Coat to specjalny produkt 2w1, który gwarantuje długotrwałą przyczepność do naturalnego paznokcia (do 14 dni i dłużej) oraz efekt końcowy o wysokim połysku.

Nowy produkt La Femme® Professionnel Base & Top Peel Off jest wynikiem profesjonalnej i innowacyjnej formuły, która pozwala na modny manicure, a jednocześnie zapewnia łatwość usuwania bez uszkodzenia paznokci. Wystarczy delikatnie podważyć i zdjąć non-stop bezbarwny lakier do paznokci z paznokci.

Base & Top Peel Off stanowi szybszą alternatywę dla klasycznych baz do lakierów hybrydowych, zapewniając większą trwałość niż klasyczny lakier do paznokci. Możesz pożegnać się z użyciem rozpuszczalników, frezów i pilników.

Uwaga! Należy nałożyć grubszą warstwę Bazy Peel Off w porównaniu z tradycyjnymi bazami do lakierów hybrydowych. W ten sposób łatwiej będzie usunąć produkt