Destiny Magical effect for nails

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: Destiny Magical
  • Dostępność: Brak Brak
  • 14,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Zamówienie od 80zł - WYSYŁKA GRATIS 

Jedyne, niepowtarzalne płatki , które możemy używać na wiele sposobów. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia! mogą być wcierane dokładnie w całą płytkę lub tylko na jej część tworząc wielowymiarowy efekt przypominający zorzę polarną. Bądź indywidualistką! Ograniczeniem stylizacji jet jedynie wyobraźnia. Twórz niezliczoną ilość wzorów i korzystaj z wielu kolorów podkładowych, a zobaczysz jak można się wyróżniać i jaki zachwyt wzbudzać wśród koleżanek. Wszyscy będą Ci zazdrościć tak pięknych paznokci.

Sposób użycia:

Po przygotowaniu płytki paznokcia i umalowaniu jej wybranym kolorem lakieru hybrydowego (najlepiej czarnym no wipe lub w kolorze efektu) i utwardzeniu w lampie led/uv pyłek-efekt wcieramy:

- na lakier hybrydowy no wipe lub lakier hybrydowy uprzednio przetarty cleanerem (czyli z usuniętą warstwą dyspersyjną) lub pokryty topem no wipe i utwardzony w lampie led/uv - uzyskujemy wówczas błyszczący wielokolorowy efekt - całość pokrywamy topem i utwardzamy w lampie led/uv

lub

- w lakier nieprzetarty cleanerem (z lepką warstwą dyspersyjną) - uzyskujemy wówczas szlachetnomatowy wielkokolorowy efekt - całość pokrywamy topem i utwardzamy w lampie led/uv.

Pyłki powinniśmy aplikować bezpośrednio po utwardzeniu koloru czarnego (no wipe) lub Topu No Wipe. Zwlekanie z ich aplikacją może spowodować trudniejsze wcieranie się efektu (bazowe produkty tracą zdolność skutecznego wchłaniania). Dodatkowo, należy przestrzegać czasów utwardzania koloru czarnego oraz Topu No Wipe. Ta czynność również ma wpływ na zdolność zaaplikowania efektów.