HYBRYDA LAKIER ŻELOWY 6ml LACCO UV ŻEL KOLOROWY

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 8,99
  • Producent: Sunny Nails
  • Dostępność: Jest Jest
  • 9,80 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Zamówienie od 80zł - WYSYŁKA GRATIS 

Manicure hybrydowy to prawdziwy przełom w stylizacji paznokci. Możesz wykonać w domu trwały manicure, który wcześniej dostępny był tylko w salonach. Lakiery hybrydowe mają konsystencję troszkę gęstszą niż lakier tradycyjny, jednak dzięki pędzelkowi łatwo zaaplikujesz produkt na paznokcie. Duży wybór kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

 

Nasz lakier hybrydowy  może być także nakładany na żel. Pamiętaj by przed użyciem mocno wstrząsnąć lakierem!

 

 

Trwałość lakieru żelowego na paznokciach naturalnych: do 4 tygodni!

 

 

CIESZ SIĘ PIĘKNYM MANICURE!

 

 

Sposób użycia:

 

 

Na przygotowany wcześniej paznokieć (odsunięte skórki, zmatowiony i odpylony) nakładamy cienką warstwę Bazy hybrydowej. Utwardzamy w lampie UV lub Led. Nie przemywamy. Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego i utwardzamy w lampie Led/UV. Nie przemywamy, powtarzamy z drugą warstwą. Na koniec nakładamy Top (Finish) hybrydowy. Utwardzamy i przemywamy Cleanerem. 

 

 

Usuwanie:

 

 

Zmatowić wierzchnią warstwę bloczkiem polerskim. Hybrydową warstwę można zmiękczyć acetonem - mocząc ok. 8 minut. Pozostałości usunąć patyczkiem lub pilniczkiem. 

 

 

Wybierz swój kolor i podaj go nam w formularzu zamówienia. Nie gwarantujemy dostępności wszystkich kolorów w razie chwilowego braku niedostępnego koloru będziemy kontaktować się telefonicznie . 

 

 

DOSTĘPNE: