TOP VELOUR - 7,2 ml

  • Kod: NeoNail Top Velour
  • Producent: NeoNail
  • Dostępność: Brak Brak
  • 32,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Zamówienie od 80zł - WYSYŁKA GRATIS 

TOP VELOUR O POJEMNOŚCI 7,2 ML MARKI NEONAIL

Najnowszy lakier hybrydowy do matowania i zabezpieczania stylizacji. Powierzchnia nim pokryta jest miła w dotyku. Pozwala uzyskać piękne matowo-błyszczące wzory. Nadaje się do nakładania na kolorowe lakiery hybrydowe oraz na efekty. Może być użyty zamiast żelu wykończeniowego matowego na paznokcie żelowe lub akrylowe.

Nie należy stosować na klasyczny lakier do paznokci.

Zastosowanie:

(podobnie jak Top Matte, ale krótszy czas utwardzania)

1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.

2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED 48W lub w lampie UV 36W według tabeli .

3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze (najlepiej czarnym) i ponownie utwardzić w lampie LED lub lampie UV (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania).Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.

4. Nałożyć cienką warstwę TOP VELOUR dla nadania matowego wykończenia. Top należy utwardzać 30 sekund w lampie LED 48W, 90 sekund w lampie LED 9W, 2 minuty w lampie UV 36W. Efekt matu powinien być widoczny już po wyjęciu dłoni z lampy. Jeśli paznokcie nadal się błyszczą – utwardzić ponownie. Po utwardzeniu odczekać ok. 5 sekund i przemyć cleaner'em.

5. W celu ściągnięcia z paznokci hybrydowych, należy zmatowić blokiem polerskim wierzchnią warstwę, następnie zastosować aceton.

PIĘKNE MATOWE PAZNOKCIE NA DŁUGO!