Victoria Vynn Lakier Hybrydowy 202 FUN TIME

  • Kod: Victoria Vynn Pure 202
  • Producent: Victoria Vynn
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena katalogowa: 30,00 zł
  • Rabat: -4,50 zł (15 %)
  • 25,50 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Zamówienie od 80zł - WYSYŁKA GRATIS 

202 Lakier hybrydowy Victoria Vynn Pure Creamy Hybrid Fun Time 8ml

akier hybrydowy Victoria Vynn stworzony w nowoczesnej, kremowej formule zapewniającej 100% krycia już przy pierwszej warstwie. Jest bezpieczny dla paznokci i nie posiada drażniącego zapachu. Innowacyjny pędzelek z płaskim i krótkim włosiem precyzyjnie dotrze w każde miejsce, nawet w trudne do pomalowania okolice skórek. Nie podrażnia płytki przez co jest bezpieczny dla skóry i paznokci. Jego usuwanie możliwe jest przy użyciu alkoholu co również jest korzystniejsze i bezpieczniejsze szczególnie dla osób z nadwrażliwością.

Trzystopniowe lakiery hybrydowe Pure: baza, kolor, top, które zostały specjalnie stworzone do utwardzania w lampie LED już w 30 sekund. 

 

Sposób użycia:

 

Na wcześniej przygotowaną i odtłuszczoną płytkę paznokcia nałożyć bazę z linii Pure Creamy Hybrid, która zapewni doskonałą przyczepność i łatwiejsze usunięcie lakieru, utwardzić w lampie Led w ok. 30 sekund. Następnie precyzyjnie nałożyć lakier hybrydowy kolorowy Pure Creamy Hybrid, utwardzić w lampie Led w ok. 30 sekund. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Na koniec paznokcie pomalować topem w linii Pure Creamy Hybrid, który zapewni efekt Glass Nails, zabezpieczyć wolny brzeg i utwardzić w lampie. Po skończonej stylizacji paznokcie odtłuścić PURE DUO PREP dehydrator & cleanser. Aby ściągnąć stylizację delikatnie opiłować top, następnie nasączony wacik alkoholem przyłożyć do paznokcia na ok. 10 minut i za pomocą kopytka usunąć lakier hybrydowy. Do tego zabiegu polecamy Victoria Vynn PURE ALKO REMOVER.

 

Topowe produkty amerykańskiej marki Victoria Vynn powstały z myślą o profesjonalnych stylistkach paznokci. Nowoczesne formuły zawarte w lakierach hybrydowych dają nieograniczone możliwości stylizacji pięknych paznokci. Przy kreowaniu swoich kolekcji do stylizacji i pielęgnacji paznokci marka czerpie pomysły z najnowszych trendów w świecie mody.